Przygotuj się na Pokemon Go Summer Tour 2018

Niantic właśnie zapowiedziało eventy z serii Pokemon GO Fest oraz Safari Zone. Na graczy na całym świecie czeka wiele wyzwań!

Na oficjalnej stronie Niantic czytamy o 2 wydarzeniach na światową skalę.

Trenerzy,

To czas, żeby zaznaczyć Wasze kalendarze i przygotować się na niesamowite wydarzenia tego lata na całym świecie :

EUROPA :

Safari Zone w Dortmund, Niemcy w dniach 30 czerwca – 1 lipca. Event odbędzie się w uroczym parku Westfalenpark, jednym z największych parków miejskich w Europie. Trenerzy w każdym wieku będą mogli delektować się piękną przyrodą jednocześnie łapiąc wiele rzadkich pokemonów. Ciesz się niepowtarzalnym eventem jednocześnie odkrywając przepiękne dzieje i dziedzictwo kulturowe Dortmundu. Impreza jest bezpłatna dla wszystkich, więc już teraz zarezerwuj czas. Więcej informacji znajdziesz tutaj .

AMERYKA PÓŁNOCNA :

Pokemon GO Fest 2018 w Chicago, Illinois, USA w dniach 14-15 lipca. Unikalne wydarzenie odbędzie się w historycznym miejscu – parku Lincolna, z prawie 3 kilometrowym szlakiem pieszym. Jednodniowa przepustka dostępna w sprzedaży od 11 maja zapewni wszystkim trenerom niezapomniane wrażenia z przygotowanych atrakcji. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

AZJA :

Safari Zone w Yokosuka, Japonia. Ekscetujące wydarzenie odbędzie się pod koniec lata. Na tym etapie nie podano więcej szczegółów.

Poza powyższymi eventami trenerzy na całym świecie będą mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych atrakcjach na tą okoliczność. Śledź na bieżąco naszego bloga oraz oficjalne strony by nie przegapić tej niezapomnianej przygody.

Dodatkowo już niedługo, w sobotę 19 maja, odbędzie się Community Day : Charmander. Nie zapomnij zaznaczyć również dat 16 czerwca oraz 8 lipca, w któych odbędą się kolejne eventy z tej serii.

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/summertour2018